1 клас

Доброго дня! Пропоную вам нове відео для опрацювання! 

Доброго дня! Пропоную вам переглянути відео та тренувати себе у вивченні та повторенні нови слів,виразів та літер:P.S не забувайте тренувати читання😘Привіт, мої любі! Пропоную вам сьогодні трохи повторити вивчене :


Не забувайте вчитися читати за допомогою тренажера для читання!
Успіху Вам!Доброго дня, мої любі учні! Пропоную вам два відео, де ви можите вивчити нові слова за темою, та трохи по тренувати свої знання :
Успіху вам! Всіх вас обіймаю та дужу сумую) за вами))Доброго дня, любі учні! Пропоную вам по працювати у Liveworkesheets за темою Їжа.

Треба перейти за посиланням, та слухаючи проставити номери їжі. 

https://www.liveworksheets.com/tl1604517ka

Бажаю успіху!

Не забувайте, будь ласка, дивитися відео та тренуватися читати!


Доброго дня, любі діти! Пропоную вам почати вивчати нову тему!

                                                Food

                                                                                         Їжа

І звичайно не забувайте повторювати абетку та тренуватися читати ))))) Доброго дня, шановні батьки та любі учні! Пропоную вам, асинхронний  формат навчання. Два рази на тиждень буду дотавати цікаві матеріали для ваших дітей. За можливістю передивляйтися відео та намагайтеся повторювати слова, пісні, римівки тощо. Також спробуємо виконувати найпростіші тести у кого є така можливість. Найголовніше це безпека наших дітей!
Улюблена руханка наших дітей!Тренажор для читання, діти вже з ним працювали, тому не повинно виникнути ніяких складнощів
Немає коментарів:

Дописати коментар